Jiří Polák - www.zekop.cz - zemní - výkopové - práce - terení - úpravy

Chrlická 313/27, 620 00 Brno, tel.: 608 177 189, fax: 545 220 141


Jiří Polák - zemní - výkopové - práce - terení - úpravy

Terénní úpravy

Při realizaci výstavby rodinných domů, firemních objektů a ostatních staveb je potřeba dokončit i terénní úpravy okolí. Co vše se skrývá za těmito úpravami a jak je co nejlépe zvládnout?
Firma Zekop nabízí profesionální přístup k těmto pracím.

Na počátku by měla být jednoznačně skývka ornice ještě před započetím výstavby. Po dokončení činností, které by ještě mohly ovlivnit terén, začneme s nápravou škod způsobených stavbou tj. úprava udusaného podloží. Dále pokračujeme vyrovnáním případných nerovností, popřípadě vybudování přírodních terénních vln, předělů nebo vyvýšenin a zajímavých zákoutí. Pokud není ornice ze skrývky dostatečně kvalitní pak zajistíme dovoz kvalitní zeminy pro budování terénních úprav, tak aby výsledný efekt byl nejen na pohled pěkný, ale i měl trvalou hodnotu. Po těchto úpravách můžeme přejít k zakládání trávníků, budování cest a chodníku nebo jiných terénních úprav dle požadavku zákazníka.

Terénní úpravy opravdu velmi pomáhají celkovému konečnému vzhledu celé stavby, proto je nepodceňujme a pokud si na ně sami netroufnete nebo na ně nemáte čas z jiných důvodů určitě se na nás obraťte a my přijedeme a domluvíme postup jak upravit okolí vašeho domu nebo firmy.

 

 

Novinky

Minibagr NEW HOLLAND 3,7t

Bourací kladivo 

Pozor!!! traktorbagr dlouhodobě nedostupný!!!

Kontakt

Jiří Polák
Chrlická 313/27, 620 00 Brno

Provozní doba:

po-pá: 7:00- 17:00 hod

Sídlo techniky:
Rajhrad u Brna,Klášter 43

664 61

Objednávky prací:

tel.: 608 177 189, jiripolak@centrum.cz

web: www.zekop.cz

e-mail: info@zekop.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies